0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Son dakika! İşte Galatasarayın yeni teknik direktörü Domenec…

  Galatasaray 'ın teknik direktörlük konusunda görüşmelerini sürdürdüğü Domenec Torrent, İstanbul'a geldi. İspanyol teknik adamı taşıyan uçak TSİ 20.15'te İspanya'nın Barcelona kentinden havalandı.
  Son dakika! İşte Galatasarayın yeni teknik direktörü Domenec…

  Galatasaray ‘ın teknik direktörlük konusunda görüşmelerini sürdürdüğü Domenec Torrent, İstanbul’a geldi. İspanyol teknik adamı taşıyan uçak TSİ 20.15’te İspanya’nın Barcelona kentinden havalandı.

  Türk Hava Yolları’na ait uçak, saat 23.50 dolaylarında İstanbul Havalimanı’na iniş yaptı. 59 yaşındaki teknik adam, kendisini bekleyen yöneticilerle birlikte araçla alandan ayrıldı. ‘Galatasaray gibi büyük bir camiada olmaktan çok mutlu ve heyecanlıyım ‘İstanbul’a geldikten sonra kişisel sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Torrent, ”Galatasaray gibi büyük bir camiada olmaktan çok mutlu ve heyecanlıyım. İnişim sonrasında ‘Galatasaray’la uzun süredir görüşüyordum’ diye bir beyanatım olmamıştır.

  Galatasarayda son dakika! Domenec Torrentten ayağının tozuyla…

  Galatasaray 'ın teknik direktörlük konusunda görüşmelerini sürdürdüğü Domenec Torrent, İstanbul'a geldi. İspanyol teknik adamı taşıyan uçak TSİ 20.15'te İspanya'nın Barcelona kentinden havalandı. Türk Hava Yolları'na ait uçak, saat

  İlgili İçerik

  ” Sarı Kırmızılı ekibin, Domenec Torrent‘i önümüzdeki saatlerde resmen açıklaması bekleniyor. Galatasaray Başkanı Burak Elmas: En uygun ismin Torrent olduğunu gördüm Başkan Elmas, dün akşam düzenlediği basın toplantısında Torrent ile ilgili konuşmuş ve, ”Görüşmeleri yaparken Fatih Hoca’yla konuştuğumuzda, kendisinin daha üst seviyede görev alması halinde, onun yerine geçebilecek isimleri konuşmuştuk. Bu seviyede bir yardımcılık konusunda Torrent’le görüşüldü. Uzun vadede bu görevi yapabilecek kişilerle görüşüldü. Burada sadece kendisiyle değil, son 2 günde de birçok kişiyle görüştüm. Ama en uygun ismin Torrent olduğunu gördüm.

  Galatasarayın yeni teknik direktörü Domenec Torrent için flaş…

  Domenec Torrent'i elbette çoğunluk, Pep Guardiola'nın sağ kolu olarak tanıyor. İkilinin birliktelikleri, 2007'de Barcelona B Takımı'nda başladı. Barça'da analiz ekibinin başındaydı ve Guardiola ile çok iyi çalıştıklarını fark ettiler.

  İlgili İçerik

  Galatasaray’a son derece büyük artılar getireceğini düşünüyorum ve Galatasaray için hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullanmıştı

  Site İçi Yorumlar