0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!
 • Şuanda karşılaşma bulunmamaktadır.

  Resmen vahşet! Nijerya-Gana maçında doktor dövülerek öldürüldü

  Resmen vahşet! Nijerya-Gana maçında doktor dövülerek öldürüldü

  Nijerya Milli Takımı taraftarları, 16 yıl sonra ilk kez Dünya Kupası’na katılma hakkını kaybetmenin üzüntüsüyle kendi statlarını adeta yerle bir etti.

  Gana’nın sahasında oynanan ve golsüz beraberlikle sona eren ilk maçın rövanşında, Nijerya binlerce taraftarı önünde sahaya çıktı. Ancak maç 1-1 sona erince deplasman golü avantajıyla Dünya Kupası biletini alan taraf Gana oldu.

  KULÜBELERİ PARÇALADILAR

  Maçın son düdüğüyle birlikte Nijerya taraftarları sahaya girip futbolcularını kovalamaya başlarken, stattaki her şeyi yakıp yıktılar. Sözcü’deki habere göre; çirkin görüntülerin yaşandığı saha içinde polisle çatışan taraftarlar, yedek kulübelerini parçaladı. Ganalı futbolcular da şişe yağmuruna tutulduktan sonra koşarak sahayı terk etmek zorunda kaldılar.

  Futbol şöleni yaşanacak! 2022 Dünya Kupası’nda gruplar belli oldu

  Katar'da 21 Kasım-18 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan 2022 FIFA Dünya Kupası'nda gruplar, Doha'da gerçekleştirilen kura çekimiyle belli oldu. DÜNYA KUPASI'NDA MÜCADELE EDECEK TAKIMLAR Dünya Kupası'nda Katar, Brezilya, Belçika, Fransa

  İlgili İçerik

  OLAYLAR NEDENİYLE ÖLDÜ

  Öte yandan CAF’ın doping görevlisi doktoru Dr Joseph Kabungo’nun çıkan olaylar sonrası hayatını kaybettiği iddiası ortalığı karıştırdı. Zambiyalı bir tıp doktoru olan Kabungo’nun, ilk olarak maçtan önce oluşan izdihamda hayatını kaybettiği öne sürüldü. Ancak sonrasında ortaya çıkan gerçek, doktorun ölümü maç sonu çıkan olaylar nedeniyle olduğuydu.

  BİLGİYİ MUHABİR VERDİ

  İngiliz-Nijeryalı gazetesi Osasu Obayiuwana, doktorun hastaneye kaldırıldıktan sonra hayatını kaybettiğini söylerken Ganalı spor muhabiri Collins Atta Poku ise, doktorun dövülerek öldürüldüğünü söyledi. Ancak ne Nijerya Futbol Federasyonu ne de CAF yetkilileri doktorun ölümünü doğrulamadı. Ancak ailesi ölümü kabul etti.

  Site İçi Yorumlar