0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Portekiz Milli Takımı’nda Fernando Santos dönemi sona erdi

  Portekiz Milli Takımı’nda Fernando Santos dönemi sona erdi

  Portekiz Milli Takımı'nda Fernando Santos dönemi sona erdi

  Teknik direktör Fernando Santos, Portekiz Milli Takımı’nı bıraktı. Portekiz basını, Santos’un yerine en güçlü adayın Jose Mourinho olduğunu yazdı.

  Portekiz Milli Futbol Takımı’nı 2014 yılından bu yana çalıştıran 68 yaşındaki teknik direktör Fernando Santos, görevini bıraktı. Dünya Kupası çeyrek finalinde Fas’a elenen Portekiz’de son 8 yıldır teknik direktörlük yapan Santos’un normal şartlarda Avrupa Şampiyonası’nın oynanacağı 2024 yılına kadar Portekiz Futbol Federasyonu (FPF) ile sözleşmesi bulunuyordu. FPF Başkanı Fernando Gomes ile görüşen Santos’un sözleşmesinin feshedilmesi hususunda anlaşmaya varıldı. Federasyondan yapılan açıklamada, Santos ile yolların ayrıldığını resmi olarak duyuruldu ve bu zamana kadarki çalışmaları için kendisine teşekkür edildi.

  AVRUPA VE ULUSLAR LİGİ ŞAMPİYONLUKLARINI KAZANDIRDI

  Portekiz’e tarihinde ilk Avrupa (2016) ve UEFA Uluslar Ligi (2019) şampiyonluklarını kazandıran Santos, milli takımın başında bu zamana kadar çıktığı 109 maçta 67 galibiyet, 19 mağlubiyet ve 23 beraberlik aldı.

  Portekiz basını, Santos’un yerine en güçlü teknik direktör adayı olarak, İtalya’nın Roma takımını çalıştıran Jose Morinho’yu gösterdi.

  Futbol Haberleri için

  Site İçi Yorumlar