0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Muhammed Gümüşkaya: Giresunspora geldiğim için çok mutluyum

  Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Giresunspor'umuzun Fenerbahçe Spor Kulübünden kadrosuna kattığı orta saha oyuncusu Muhammed Gümüşkaya sezon sonuna kadar kiralık olarak yeşil beyazlı renklerimize bağlayan resmi sözleşmeyi imzalamıştır.
  Muhammed Gümüşkaya: Giresunspora geldiğim için çok mutluyum

  GZT Giresunspor, Fenerbahçe ‘den Muhammed Gümüşkaya’yı kiralık olarak kadrosuna kattı. 

  Yeşil-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Giresunspor’umuzun Fenerbahçe Spor Kulübünden kadrosuna kattığı orta saha oyuncusu Muhammed Gümüşkaya sezon sonuna kadar kiralık olarak yeşil beyazlı renklerimize bağlayan resmi sözleşmeyi imzalamıştır.

  Kendisine Giresunspor ailesine hoş geldin diyor, çotanak armalı forma ile başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.Giresunspor Asbaşkanı Mustafa Tütüncü, imza töreninin ardından yaptığı açıklamada, “Muhammed Gümüşkaya’ya Giresunspor ailesine hoş geldin diyor, çotanak armalı forma ile başarılar diliyoruz” dedi.Çiçeği burnunda Çotanak Muhammed Gümüşkaya da, “Giresunspor’a geldiğim için çok mutluyum. Kendi adıma elimden geleni yapacağım. Takımım adına da tekrar alt sıralardan çıkmak için galibiyet serileri yakalamayı istiyoruz. Taraftarlarımızın ilgisi için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

  Muhammed Gümüşkaya, imza töreninin ardından yeni takımıyla ilk idmanına çıktı.

  Site İçi Yorumlar