0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Muğla ekibi Ortaköyspor’la anlaşan Yattara’ya görkemli karşılama

  Muğla ekibi Ortaköyspor’la anlaşan Yattara’ya görkemli karşılama

  Muğla ekibi Ortaköyspor'la anlaşan Yattara'ya görkemli karşılama

  İbrahim Yattara, Muğla Süper Amatör Ligi ekiplerinden Ortaköyspor ile transfer görüşmeleri için Muğla’ya geldi. Gineli futbolcu, havalimanında davul-zurna ve meşaleler ile karşılandı.

  Trabzonspor’un eski futbolcusu Gineli İbrahim Yattara, Muğla Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Ortaköyspor ile transfer görüşmesi için Muğla’ya geldi.
  Yattara’nın içinde bulunduğu ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan havalanan uçak saat 21.15’te Milas-Bodrum Havalimanına indi.

  Yattara’ya karşılaşma organizasyonu hazırlayan ve Menteşe ilçesi Sosyo-Kültürel alanda toplanan Ortaköyspor taraftarları, davul-zurna eşliğinde otobüslerle Milas’a hareket etti.

  Havalimanında davul-zurna ve meşaleler ile karşılanan 42 yaşındaki futbolcu, AA muhabirine, Ortaköyspor’un başarısı için mücadele edeceğini ve bunun için mutlu olduğunu söyledi.

  “SANKİ TRABZONSPOR’A İLK GELDİĞİM GÜN GİBİ”

  “İnşallah başarılı olacağım” diyen Yattara, “Önce kulüp başkanına teşekkür ediyorum. Ortaköyspor camiasına bana güvendiği için teşekkür ederim. Karşılama çok güzeldi. Eski günlerdeki gibi. Sanki Trabzonspor’a ilk geldiğim gün gibi. İnşallah taraftarlar mutlu olacak. İnşallah Muğla Zeybeği de öğreneceğim” ifadelerini kullandı.

  Yattara, kulüp yöneticileri ve taraftarlarının olduğu konvoy eşliğinde Menteşe ilçesine geçti.

  Ortaköyspor’un Yattara ile yarın kulüp binasında bir yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor.

  Futbol Analiz Twitter

  Site İçi Yorumlar