0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!
 • Şuanda karşılaşma bulunmamaktadır.

  Merih Demiral için bomba iddia! Yeni takımı…

  Merih Demiral için bomba iddia! Yeni takımı…

  2019 yılında Alanyaspor’dan Sassuolo’ya transfer olan Merih Demiral göstediği performansla hem milli takımın vazgeçilmez ismi olmuş hem de büyüklerin ilgisini çekmişti.

  İTALYAN DEVİNE

  Sassuolo’da gösterdiği yüksek performansın ardından yaz transfer döneminde 18 milyon Euro karşılığında 2019 yaz transfer döneminde Juventus’a transfer olan Merih Demiral Türkiye’yi gururlandırmıştı.

  Juventus’a iki sezon forma giydikten sonra sakatlıktan dolayı formdan düşen Merih Demiral 2021 yaz transfer döneminde 20 milyon Euro karşılığında İtalya’nın önemli takımlarından Atalanta’ya transfer oldu.

  KENDİNİ BULDU

  Atalanta’da forma giymeye başladıktan sonra bir kez daha kendini bulan milli stoper tekrar forma girdi ve takımının savunmasında önemli oyunculardan biri oldu. Bu sezon da takımının önemli isimlerinden olan Merih Demiral 28 kez forma giyerken 1 gollük katkı sağladı.

  INTER İDDİASI

  Yaz transfer döneminde başka bir İtalyan devi olan Hakan Çalhanoğlu’nu da transfer eden Inter formu yükselen Merih Demiral’ı da kadrosuna katmak istemişti.

  Bunun üzerine milli futbolcu da Atalanta yönetimine ayrılmak istediğini bildirmiş ancak Gasperini devreye girerek Merih Demiral’ın Milano ekibine transferini engellemişti.

  İTALYAN BASININDA GALATASARAY İDDİASI

  Corriere dello Sport’un yaptığı habere göre Merih ile Galatasaray ilgileniyor. Sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve 23. kez mutlu sona ulaşan Galatsaray transfer çalışmalarına başlamıştı.

  Kadrosuna önemli isimleri katan Galatasaray İtalyanların yaptığı habere göre Merih Demiral’ı kadrosuna katmak istiyor.

  Inter ile de ilgilenen Merih Demiral’ın nasıl bir geleceğe sahip olacağı merak konusu.

  Site İçi Yorumlar