0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!
 • Şuanda karşılaşma bulunmamaktadır.

  Melih Mahmutoğlu: Avantajlı gitmek için İngiltere maçı çok önemli

  Melih Mahmutoğlu: Avantajlı gitmek için İngiltere maçı çok önemli

  A Milli Erkek Basketbol Kaptanı Melih Mahmutoğlu, İngiltere maçının kendileri açısından önemli olduğunu belirterek, diğer gruba avantajlı gitmek için kazanmak istediklerini söyledi.

  A Milli Erkek Basketbol Takımı, FIBA 2023 Dünya Kupası Elemeleri ilk tur son maçında 3 Temmuz Pazar günü Büyük Britanya ile deplasmanda karşılaşacak.

  Bu maç öncesinde A Milli Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Başantrenörü Melih Mahmutoğlu, Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen medya gününde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

  Uzun zaman tam kadro oynayamadıklarını söyleyen Mahmutoğlu, “Gerçekten çok ciddi ve iyi bir kadro olduğumuzu düşünüyorum. Başarılı olacağımıza da inanıyorum. Yakın zamanda önümüzde İngiltere maçı var. Ondan sonra bir aramız var. Daha sonra Avrupa Şampiyonası için hazırlık yapacağız. Özellikle İngiltere maçı bizim için çok değerli bir maç. Kazanmak istiyoruz ki diğer gruba galibiyet taşıyalım”dedi

  diğer grubun zorlu olacağını söyleyen Mahmutoğlu, “Sırbistan, Belçika gibi kaliteli takımlar. Oraya daha avantajlı gitmek için İngiltere maçı çok ciddi ve önemli. Ondan sonra dinlenme sürecimiz var. 1 Ağustos’ta Avrupa Şampiyonası ve diğer Dünya Kupası elemeleri için 2 maç oynayacağız. İnşallah istediğimiz gibi geçer her şey. İyi ve güçlü bir kadroyuz. İnşallah bu yaz dönemini en iyi şekilde geçiririz” açıklamasında bulundu.

  GALATASARAYLIYDI, KOMADAN FENERBAHÇELİ ÇIKTI

  Site İçi Yorumlar