0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Joshua King: En iyi iki arkadaşım çılgın birer Fenerbahçe taraftarı

  Joshua King: En iyi iki arkadaşım çılgın birer Fenerbahçe taraftarı

  Fenerbahçe’nin prensip anlaşmasına vardığı Joshua King, İstanbul’a geldi. 30 yaşındaki forvet oyuncuyu havalimanında Fenerbahçe Kulübü yetkilileri karşıladı.

  Taraftarların ve havalimanı çalışanlarının fotoğraf isteğini geri çevirmeyen Joshua King, İstanbul’daki ilk açıklamalarını DHA’ya yaptı.

  İstanbul’da olduğu için duyduğu mutluluğu dile getiren King, “Açıkçası buraya gelmek güzel. Yarın bir konuşma gerçekleştireceğiz. Umarım bazı şeyleri sonuca kavuştururuz. En son resmi olarak futbol oynamamın üzerinden haftalar ve aylar geçti. Milli takım maçları vardı, o sürecin ardından çalışmalarımı sürdürdüm. Önümüzdeki süreci sabırsızlıkla bekliyorum” ifadelerini kullandı.

  “EN İYİ İKİ ARKADAŞIM ÇILGIN BİRER FENERBAHÇE TARAFTARI”

  En iyi iki arkadaşının Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirten 30 yaşındaki forvet, “En iyi iki arkadaşım sekiz yaşından beri çok çılgın birer Fenerbahçe taraftarı. 15 yaşından beri Fenerbahçe forması giymemi söylüyorlar. Nasıl söylenir bilemiyorum ama iyi yönden bakarsak biraz çılgınca geliyor. Umarım yarın her şey güzel olur” şeklinde konuştu.

  Joshua King, sonrasında Fenerbahçe Kulübü yetkilileriyle alandan ayrıldı.

   Site İçi Yorumlar