0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Futbolu bırak Caner Erkin

  Futbolu bırak Caner Erkin

  Bir futbolcunun başına gelebilecek en kötü şey sakatlık yaşamasıdır. Sakatlık sonrası da toparlanma süreci ne kadar çabuk olursa oyuncu için o kadar iyidir. 

  Şu an Karagümrük’ün futbolcusu olan Caner Erkin’in başına gelenler sakatlıktan daha beter. Başına gelenler derken Caner, Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’de forma giydi. Buna rağmen ne zaman Fenerbahçe’ye karşı oynasa hakkındaki şaibeler eksik olmadı.

  Geçen sezon yine Karagümrük forması giyerken, Fenerbahçe maçında kırmızı kart görmüştü. Yine pazar günü Fenerbahçe deplasmanında, ofsaytı bozduğu, Fenerbahçe’nin golüne sevindiği, penaltıya sebebiyet verdiği şaibeleriyle gündemde. Anlaşılan o ki Caner Erkin, ne zaman Fenerbahçe’ye karşı sahaya çıkarsa bu söylemler, şaibeler peşini bırakmayacak.

  Bu durumdan da kuşkusuz en çok rahatsız olan Caner’in kendisidir ve inanıyorum ki futbolcunun böyle şeylerle işi olmaz. Ve buna oynadığı kulüpler zaten müsaade etmez. Şöyle bir gerçek var, Caner bu saatten sonra ne kadar açıklama yaparsa yapsın, üzerindeki bu şaibeler üzülerek söylüyorum ki kalkmayacak.

  Caner Erkin için en hayırlısı bana düşmez ama futbola veda edip, gözlerden uzakta biraz kafasını dinlemesi…

  Yusuf Polat

  Gazeteci | Spor yazarı

  Twitter: @basintribunu_

  Instagram: @yusufpolat7536

  E-Mail: [email protected]

  Site İçi Yorumlar