0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Fenerbahçede teknik direktör gelişmesi! İkna turları başladı

  Vitor Pereira'nın görevine 20 Aralık'ta son verildi. Aradan 20 günden fazla süre geçti. Taraftarlar, yeni teknik adamın kısa süre içinde açıklanmasını beklerken, Ali Koç, “1-2 hafta içinde hocamız belli olur” diyerek henüz kimseyle anlaşma aşamasına gelmediklerini dile getirdi.
  Fenerbahçede teknik direktör gelişmesi! İkna turları başladı

  Vitor Pereira’nın görevine 20 Aralık’ta son verildi. Aradan 20 günden fazla süre geçti. Taraftarlar, yeni teknik adamın kısa süre içinde açıklanmasını beklerken, Ali Koç, “1-2 hafta içinde hocamız belli olur” diyerek henüz kimseyle anlaşma aşamasına gelmediklerini dile getirdi.

  Başkan, hedefteki isimlerle yüz yüze görüşmeler yapmak için dün harekete geçti. Koç’un ilk olarak Joachim Löw ile bir araya gelmesi bekleniyor. Alman çalıştırıcı senelik 6 milyon Euro’dan kapıyı açsa da bu rakamı 4 milyon Euro’ya kadar indirdi. Ancak tecrübeli teknik adam, ikna olmak için kendisine sağlıklı bir proje sunulmasını ve geniş bir transfer bütçesi verilmesini de istiyor. Ali Koç, yüz yüze yapacağı görüşmede anlatacaklarıyla Löw’e ‘Evet’ dedirtmeye çalışacak. Kovac’ın önceliği İngiltere ve Almanya Başkan Koç’un Avrupa turunda görüşme yapması beklenen diğer isim Jorge Jesus. Portekizli çalıştırıcının planı, sezon sonuna kadar dinlenmek. Yine de kendisine sunulacak şartlara göre kararını değiştirebilir. Listedeki adaylardan Niko Kovac’ın önceliği İngiltere ya da Almanya’da bir takımın başına geçmek. Hırvat hoca, Türkiye’ye gelmeye sıcak bakmıyor. Yine de Kovac ile de yüz yüze görüşme yapılması bekleniyor.

  Fenerbahçede yeni hoca mı, yeni başkan mı?

  59 transfer, 8 teknik adam, büyük beklentiler ve büyük hüsran... 3.5 yıl önce ezici çoğunlukla göreve gelen Ali Koç ve yönetimi, ‘şampiyonluk’ parolasıyla çıktığı yolda bugüne kadar sıfır çekti

  İlgili İçerik

  Ali Koç’un bu isimlerden biri ile el sıkışamaması halinde, yaz döneminde anlaştığı ancak kulübünden izin alamadığı için imza attıramadığı Slaven Bilic’le masaya oturup, kendisine imza attırması muhtemel. Yusuf Dursun

  Site İçi Yorumlar