0 MAÇ 0,00

ORAN

HABERLER DİĞER SAYFALAR İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Buraya kadarmış! Messi’nin kariyeri hiç istemediği şekilde bitecek

  Buraya kadarmış! Messi’nin kariyeri hiç istemediği şekilde bitecek

  Lionel Messi için yolun sonu yakın gözüküyor. Sezon başında yaklaşık 50 milyon euro ücrete PSG’ye imza atan Arjantinli star, artık ‘istenmeyen adam’ oldu.

  34 yaşındaki futbolcu ıslıklanır hale geldi. Barcelona’daki ağırlığını PSG’ye yansıtamadı.

  HERKES ELEŞTİRİYOR

  Fransa ve dünya basınında Messi’nin yıldızlar topluluğu PSG’ye bir şey katmadığı, hatta takıma zarar verdiği yorumları yapılıyor. Futbolseverler de genel olarak bu görüşe hak veriyor.

  BARCELONA KAPILARI KAPATTI

  Son olarak Barcelona Başkanı Laporta da Arjantinli stara kapıları kapattı. Mbappe ve Haaland transferi için “Düşük ihtimal” diyen Laporta, Messi için kesin bir dille “Gündemimizde yok” dedi. Messi’yi en ısrarlı şekilde isteyen ise David Beckham’ın ortağı olduğu ABD takımı Inter Miami.

  ABD’YE SICAK

  Arjantinli futbolcunun ABD’de hayatını sürdürme konusunda her zaman düşüncesi vardı. Ancak bu düşünce gerçek olması yüksek ihtimal. Messi’nin taleplerini karşılayabilecek seviyedeler.

  BARCELONA RÜYASI

  Inter Miami’nin Barcelona rüyası var. ABD ekibi Pique, Busquets, Alba, Suarez ve Messi’yi transfer etmek istiyor. Yıldızlar topluluğunun son buluşması Inter Miami’de gerçekleşebilir.

  Futbolda yılın olayı! Messi’yi yollayacak olan PSG, daha bomba bir transfer yapıyor

  Uzun yıllar formasını giydiği Barcelona'dan ayrılarak sezon başında Paris Saint-Germain'in yolunu tutan Lionel Messi için Inter Miami'nin harekete geçtiği iddia edildi. ABD ekibinin transferi gerçekleştirmesi durumunda ise Livepool'un yıldızı Salah'ın

  İlgili İçerik
  Site İçi Yorumlar